napędy Firmy Dtm Polska - kowalstwo wieliczka

Idź do spisu treści

Menu główne

napędy Firmy Dtm Polska

sklep

serwis informacje sprzedaz naprawa  tel. 691 572 390

 
 
lampa led 240v
lampa led 240v
Lampa sygnalizacyjna OLIMP 230 LED jest elementem bezpieczeństwa w automatyce bramowej. Przeznaczona do stosowania w napędach bram i innych urządzeniach z wyjściem na lampę sygnalizacyjną zasilaną 230V. Energooszczędne źródło światła LED użyte w lampie gwarantuje wieloletnią, bezobsługową pracę. Lampa posiada wbudowaną dwuzakresową antenę do poprawy zasięgu radiowego. •wbudowany przerywacz
•mocowanie na płaszczyźnie poziomej i pionowej
•wbudowana, dwuzakresowa antena
90,00 zł Dodaj
napęd do bramy dwuskrzydłowej dtm
napęd do bramy dwuskrzydłowej dtm
Zestaw DTM 400 przeznaczony jest do bram skrzydłowych o długości skrzydła do 4 metrów i wadze do 250 kg, użytkowanych przez klientów indywidualnych i małe firmy. Oprócz samych siłowników DTM400 (lewego i prawego) w skład zestawu wchodzi sterownik EASY B232 wraz z obudową gwarantując sprawny montaż i uruchomienie. Sterownik mimo prostego interfejsu posiada zaawansowane algorytmy znane dotąd tylko w bardziej rozbudowanych urządzeniach firmy DTM System. Pozostałe elementy zestawu to: odbiornik radiowy EasyRX zgodny z nadajnikami DTM433MHz (montowany na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze), jeden komplet fotokomórek SLIM II, dwa piloty dwukanałowe NEO szary. Wszystkie urządzenia (jeśli tego wymagają) wyposażone są w niezbędne elementy mocujące.
1.580,00 zł Dodaj
napęd do bramy garażowej
napęd do bramy garażowej
DTM A550 to napęd do bram garażowych wraz ze składaną szyną jezdną do bram o wysokości ok. 2300mm (powierzchnia 8,25m2), siłą ciągu 550N, z wbudowanym odbiornikiem radiowym DTM433MHz. Wysoka jakość i nietuzinkowe rozwiązania są gwarancją pełnego zadowolenia zarówno podczas montażu jak i użytkowania przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Napęd może zostać zamontowany do różnego rodzaju bram garażowych uchylnych i segmentowych (sekcyjnych), a po wyposażeniu go w dodatkowe elementy mechaniczne również do bram bocznych i skrzydłowych. W zestawie jeden pilot Neo 2p szary. •wyjątkowa kultura pracy mechanizmu napędowego - wózek jezdny poruszający się po nieruchomym łańcuchu
•wyjątkowo cicha praca
•łatwe uruchomienie dzięki prostej, niezawodnej konstrukcji wyłączników krańcowych
•DPS - system kontroli siły to proste programowanie, płynna praca napędu i wysoki poziom bezpieczeństwa
•SVS - system ryglowania napędu, który pozwala zablokować napęd nawet w pozycji bramy zamkniętej
770,00 zł Dodaj
napęd do bramy przesuwnej swit 6
napęd do bramy przesuwnej swit 6
Zestaw z elektromechanicznym siłownikiem DTM-SWIFT6 przeznaczony jest do bram przesuwnych użytkowanych przez klientów indywidualnych. Zastosowane w napędzie DTM-SWIFT6 rozwiązania zapewniają niezawodność, komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

W skład zestawu, oprócz siłownika z wbudowanych enkoderem i krańcówkami magnetycznymi wchodzi sterownik SWIFT6-CB. Pozostałymi elementami zestawu są: odbiornik radiowy TRX montowany wewnątrz napędu na płycie sterownika poprzez dedykowane złącze, komplet fotokomórek SLIM II oraz dwa piloty dwukanałowe NEO.
1.510,00 zł Dodaj
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego